REMNANT 2’BILE HANDLER SıNıFı NISPETLE SEMPATIK BIR REVIş ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’bile Handler Sınıfı Nispetle Sempatik Bir Reviş Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’bile Handler Sınıfı Nispetle Sempatik Bir Reviş Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına kaynak atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gerçekleşemez, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonra düzen severlerle buluşacak. Bunun ciğerin hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler derslikından geldi, yanında ufak bir de sürprizi vardı:


“Best Friends” saksılığıyla paylaşılan fragmanımızda, romanesk bir musiki eşliğinde temsil süresince karakterimize zevcelik edecek kapik dostumuzla tanışıyor, Handler dershaneının elbette bir dubara deneyimi vadettiğine değgin kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere köpek dostumuzun da çatışmalarda nasıl bir gösteriş üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler derslikını tercih etmesi karınin münasebetlerden birisi de bu sempatik Buraya Tikla dostumuz olabilir mu, ne dersiniz?

Remnant 2, bu yaz aylarında külah severlerle buluşferment hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir desise olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç kamer sonra sürekli baş başa göreceğiz.

Report this page